ja s tim barvenim za studena nemam dobre zkusenosti (nedrzely barvy, vajicka hodne spinily).
zjednodusili jsme to na: 1.obarvit vajicka v klasickych barvach za tepla (barvy jsou pak stabilni) 2. namalovat voskovkama (kolickem mam k hrnicku pripichnute misticky od cajovych svicek s voskovkama, pod tim dalsi cajovou svicku - musi se vychytat vzdalenost, malujeme kovovym spendlikem zapichnutym ve spejli (tady musim rict, ze bodnout to do tuzky bude lepsi, tuzka je sirsi, nebude se stipat). Voskova musi byt hodne rozehrata, hodne zalezi na druhu voskovek). 3. a je hotovo. Vetsinou barvime dvema barvama, to vypada asi nejlip. Typicky tmave cervene vajicko a svetle cervena +bila voskovka.
Chvili to trva nez si clovek vyvine vlastni technologicky postup a nez chytne grif. Zvlada to v pohode i predskolni dite.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.