| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prosím o nějaké povzbuzení. Jsou to 3 dny, co jsem samovolně potratila v 8.tt, těhotenství dle ultrazvuku odpovídalo 5-6. tt, ale stále rostlo, i když pomalu. Vidět byl ovšem zatím pouze gestační váček 8 mm, je možné, že jsem otěhotněla o pár dní později. V té době jsem měla ošklivou chřipku, zánět průdušek... jedna nemoc střídala druhou. Celé těhotenství doprovázelo slabé špinění, třeba nebylo v pořádku, ale doktor nic neříkal. O mimčo jsme se snažili půl roku, absolvovala jsem mobilizaci pánve a od toho otěhotněla na 2. pokus. S přítelem jsme se tak strašně těšili a najednou je všechno pryč. Je mi hrozně a nedokážu se vzchopit. Najednou nevím, co bude. Jeden den jsem začala slabě krvácet, jednorázově, tak jsem jela na pohotovost, na UTZ vše ok, druhý den jsem krvácela již hodně, znovu pohotovost, znovu vše ok, ať jedu domů a přijedu jen při masivním krvácením nebo velkých křečích. Stále se trápím myšlenkou, že v této fázi šlo možná ještě vše zachránit. Nevím, jestli se snažit o další miminko hned nebo si dát pauzu nebo se vůbec kdy ještě snažit... Jak jste to zvládly vy?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.