| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo, je to pravda, co píšeš, jenže já žiju v jiném světě zkrátka - vlastně jsem to vždy byla já, kdo zajistil rodinu a postaral se o peníze, takže vlastně živím o krk méně a jsem na tom teď mnohem lépe než v manželství. Pro mě je ta situace naprosto absurdní, že najednou jsem podezřelá.
A pravda je i ta, že důvod proč chci pronájem je citlivý a stále jsem to zcela nestrávila (ani ne tak tu milenku, jako celé chování manžela okolo toho tématu).
No nenpadlo mě, že když je někdo ochoten platit nájem třeba 18tisíc (teda reaálné měsíční náklady včetně služeb cca 23-24 tis), že bude podezřelý, že neumí počítat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.