| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Většina učitelů se tady neumí vypořádat ani s obyčejnými dys poruchami, ADHD a ADD. Prostřední dcera má na 99% po mně ADD. Ve škole je mezi nejlepšími žáky, pouze v AJ je pomalu na 4 ve 3. tř. Když jsme na rodičáku řešili výuku AJ, učitelka mi sdělila, že jako co si myslím, že dcera je ve vyučování úplně mimo. A co já mám jako udělat? Mám tam jít a udržovat její pozornost? Asi to tak té učitelce vyhovuje, dcera je sice zahleděná "do blba", ale neruší, tak co. Však ona se vzpamatuje, až dostane 4 na vysvědčení. Podotýkám, že učitelka není jazykářka, výuku jazyka nezvládá (jeden hoch ve třídě má matku angličtinářku a jedna holka má otce angličana a loni se přestěhovali do ČR tak se to celkem dá posoudit i z venčí). Učitelku jsem opakovaně žádala, aby ji vtáhla do výuky, místo toho dceři hrozí důtka za zapomínání a lhaní- řekla, že zapomněla doma sešit s úkolem, ale nakonec jí ho učitelka našla v aktovce (i s úkolem)- prostě běžně přehlídne sešit ve složce, přinese poznámku a já jí ten sešit vytáhnu z aktovky. Tak potom je fakt scifi nějaká inkluze. Chudáci děcka. A podotýkám, že jsem to počítala, u nás vycházelo 20 děcek ze zvláštní školy v ročníku na okres, takže rozhodně to nebude takový dav, jak se v médiích líčí, tam to vypadá, jako by v každé třídě aspoň 5 děcek bylo inkludovaných. S dobrými a proškolenými asistenty a kvalitními pedagogy by to určitě šlo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.