| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Analfabeto,
taky jsem se ve škole nudila. Ale nemám pocit, že by mě to nějak poškodilo. Jediné, co na tom vnímám negativně je, že mě ten Špalíček nebo cokoli jiného číst nenechali a nutili mě skládat "Máma má maso", což jsem odmítala a měla proto od první třídy kázeňské problémy.

Věřím tomu, že na mnoha školách učitelé dodnes neumí zabavit dítě, které je "napřed" a neumožní mu dělat jinou práci, než kterou dělají spolužáci, kteří jsou v tom či onom oproti tomuto dítěti pozadu. Na druhé straně si ale myslím, že práce s dětmi, které jsou v něčem "napřed" se nemusí odehrávat v tom smyslu, aby se mu učitel "individuálně věnoval" nad rámec toho, že mu tu práci připraví. Nemůžu přece očekávat, že bude učitel většinu času něco řešit s dítětem, které je napřed na úkor těch, co "napřed" nejsou. A na rozdíl od mnoha místních přispěvatelů si ani nemyslím, že je špatně, když učitel/ka to dítě zapojí do výuky tak, že ho vhodným způsobem nechá pomáhat těm spolužákům, co učivo nezvládají.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.