| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Souhlas. Moje maminka posledni leto, kdyz jsme si povidaly a ja se porad vyhybala otazce, jak si to... az (bylo ji 92), mne vzala za ruku a rekla, ze ji je jedno, jak SI to udelam pro sebe. Vedela, ze nikdo v Praze nezije, vsichni jsme daleko, nikdo nestihne, jedna dcera tehotna. Tak jsme si to dohodli, ji se to libilo, a presne tak jsme to udelali. Chtela byt spalena bez obradu, protoze vedela, ze nestihnem. Taky ne, odesla den po tom, co se narodila vnucka. Jako by en na to cekala, aby dceri "neublizila".
Rok potom jsme si udelali krasnou ceremonii na Vysehrad s vyhledem na dum, kde zila pul stoleti, a na dum, kde se narodila, a bylo to desne krasny. Za uplnku jsme ji o pulnoci rozsypali (ona je nase mesicni babicka, zije na mesici a diva se na nas a hlida nas, aby se nam nic nestalo). Mame ji v srdci. A takhle to chci mit i ja. Jestli se detem bude chtit. Mne je to uplne jedno.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.