| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Val, ale jo, myslím, že zvládám, závislost to ještě nebude, protože na dovolené vydržím bez Rodiny a netu v pohodě klidně celý týden, sice po příjezdu se pak večer třeba kouknu, co se kde dělo, ale na dovolené mi to nechybí...ale letos bude pokušení větší, protože až do letoška jsem neměla chytrý mobil (a ani nikdo jiný v rodině) a notebook s sebou nikam nevozíme, takže jsem v podstatě ani neměla jak se na ten net dostat, když jsme něco potřebovali zjistit, tak jsme se zeptali ubytovatelů apod... letos to bude horší, wifi je už téměř všude...v práci ok, pokud si dělám svojí práci, tak nikdo neřeší, co dělám ve volných chvilkách... každopádně je to žrout času, kolikrát se sama divím, jak ten čas letí, když jsem na PC...asi bych místo toho stihla přečíst o hodně víc knížek nebo konečně udělat pořádek ve fotkách apod.~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.