| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Byla jsem nezletilá těsně, bylo mi pak nějak akorát 18, přiznávám, že už přesně nevím, které měsíce co bylo, je to vážně dlouho, začátek (po dědově smrti) už víc než 20 let, to byl ještě takový pomalejší rozjezd, kdy babička ještě chodila, ale jak byla zcela dementní, tak nám utíkala ve spodním prádle po sídlišti a tak, byla totálně mimo a vyžadovala už tehdy trvalý dozor. Já to nechtěla zas tak podrobně rozebírat, ta klasická péče o ležáka trvala asi ty tři roky...
To zas aby tu z toho nevznikl nějaký dojem zanedbané povinné docházky, to vážně ne:)
O nechození do školy nešlo na SŠ, ale na VŠ, tj. myslím, že nezákonné to fakt nebylo. A navíc to nebylo stejné po celé ty tři roky, různě se nám měnil rozvrh v semestrech, takže někdy jsme zanedbávali víc, někdy míň. Pak, když byla už v ústavu, tak jsme měli od matky rozepsaná jen odpoledne a to už se školou nekolidovalo. Jak je medicína šestiletá, tak vlastně po celou dobu studia mi to tak různě vycházelo líp a hůř, nakonec babička zemřela během mého postgraduálu.

Ale to je jedno, podrobnosti nehrajou roli:)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.