| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, já se jim do výchovy fakt nepletu. Myslím, že nejvíc tím trpí oni sami, nemám důvod jim cokoli přidávat. Ale třeba toho kytaristy mi bylo líto, i když on se na ni usmíval (buď má doma něco podobného nebo prostě dle popisu práce musí).

Většinou jsme spolu max 2-3 hodinky, to není důvod vůbec žádný.

Párkrát jsem na ni zvýšila hlas, když už to bylo pro mě hodně přes čáru - např. děti si hrály v pokoji, já že se půjdu osprchovat a oni se rozhodli, že po mě budou házet bomby (iniciativa podobných nápadů je standardně na ní, moje dítě se pak rádo přidá) - čili lezli za mnou do koupelny a vždycky s výkřikem bomba po mě hodili ručník nebo něco podobného. No, řekla jsem jim, že už to stačí, že se jdu osprchovat. Zdálo se, že dali pokoj, ale když jsem se sprchovala, ona otevřela dveře do sprcháče a hodila po mě kovovým autíčkem.

JInak to byly takové normální usměrňovačky, které používám i k vlastnímu dítěti, fakt typu - v autobuse za jízdy se musí sedět, jestli jste dojedli, tak běžte radši běhat ven, než motat se mezi stoly, kde si ostatní večeřící hosté nosí ke stolům jídlo a motaj se tam číšníci... Fakt hodně přemýšlím, co že jsem udělala tak dramatického.

Oni ji "vychovávají" - čili snaží se jí ty příkazy dávat, ale ona je prostě ignoruje. Ona není zlá nebo tak, je to prostě divoké dítě a je jasné, že potřebuje prostor na řádění, ona nikdy nebude sedět hodinku potichu na gaučíku a prohlížet si obrázky a na dovolené je toho prostoru na řádění dost. Taky vím, že ve školce funguje celkem v klidu, u nás sama taky - má teda střelené nápady a občas třeba vysype celou krabici s hračkama, čili musí se po ní pak hodně uklízet a pořád trochu sledovat, co vymýšlí, ale určitě to není tak, že bych ji nesnášela a chtěla jí nějak cepovat nebo jí poškodit. Jí to moje napomínání určitě nevadí, i když jsme po dovolené dojeli před barák, tak řekla, že jestli může jít po obědě hned k nám. Určitě to není tak, že by se třeba rozplakala, že jsem jí něco řekla, a šla si stěžovat mamince, že já jsem zlá. Čili problém s tím mají vlastně jenom ti její rodiče.

NO nic, nechám je vychladnout.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.