| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bouřko,
ale pro cizí lidi je to v zásadě dost jedno,proč je někdo obtěžuje. Z jejich pohledu nemají klid na svou činnost. Vem si,že třeba horko těžko udají někam na hlídání svoje děti a chtějí si odpočinout. Dojdou si do restaurace na oběd a tam jim div ne po hlavě skáče cizí spratek. Nedávno jsme byli třeba v restauraci a po celé restauraci lítalo cizí dítě. Samozřejmě,že ne potichu a rodiče nic. No to mě fakt rozčiluje do ruda. Oni si chtějí odpočinout,tak nechají svého spratka rušit ostatní. To považuji za naprosto největší sobeckost a nevychovanost.
Já bych třeba do té restaurace nešla,kdybych nevěděla,že se moje děti zvládnou chovat slušně. Ne kvůli sobě,ale velmi by mi vadilo to,že děti někoho ruší. To bych si raději objednala nějaké dobré jídlo s dovážkou domů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.