| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bourko, on ne kazdy ma hranice tolerance nastavene na kazde dite, takze prenaset vychovu, ci jen "ohlidani" ditete smerem ven, je problematicke.
Tim myslim situaci, kdy to zvladnout lze, ale je to pro rodice vycerpavajici, takze nez by se vycerpavali, radeji nikam nepujdou.
Tim ovsem zase omezuji moznosti sveho ditete zvladat i situace, ktere nejsou uplne komfortni. Jenomze obecne plati "moje dite, muj problem".

Samozrejme je to vpodstate tak, ze vychova nestandardniho ditete je narocnejsi, az vycerpavajici a "padani na hubu" bude asi castejsim pruvodnim jevem, ale porad je to "moje dite" a tedy moje, ve smyslu rodicovska, zodpovednost. Nelze ji jen tak prenaset na okoli.
Je potreba otestovat, co okoli vubec je schopne unest. Jen rodic take muze vedet, kdy je spravny cas vzit dite do prostredi, ktere tedy neni uplne komfortni a zda uz je pripravene to zvladnout, byt tedy za cenu vlastni unavy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.