| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Irmi,jak ti rozumím, jak s tebou cítím.
Opravdu je 6 týdnů strašně krátká chvilka, já spala s manželovým trikem několik měsíců, věcí jsem vyklidila až si moje srdce a hlava řekli, možná v řádu týdnů, ale pomohlo mi, že to tam nebylo, že jsem na to neviděla.
Antidepresiva jsem začala brát zhruba po půl roce, asi jsem je potřebovala.Bylo to pro mě hodně náročné, dětem bylo 1 a 5let, domek nedostavěný. Já jsem údernice a hodně jsem se snažila se zabavovat práci, ale večery byly proplakanwé, i během dne jsem zůstala jen tak koukat a začala plakat, že už na nikdy.
Jak tu píšou, nejvíc bolely ty první Vánoce, první jeho narozeniny, doteď i po těch 8letech bolí dětí narozeniny, výročí dne kdy zemřel, besídky, koncerty.
Říká se, že čas tu bolest otupí, ani, otupí, spíš si člověk zvykne ale neuvěřitelně moc to bolí. A teď po zradě přítele ještě víc...
Drž se, klidně plakej, zkus si dělat nějaké malé radosti.
Ten kdo tohle neprožil, si nedokáže představit jak to bolí. Taky se najdou lidé v okolí, kteří dokážou říct, ale to už je dávno, to už je dobrý,né? Ne, není a nebude...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.