| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Val,
to není o tom,že není schopen,ale o tom,že je lemra líná,která nechce převzít odpovědnost za své věci. Je na tobě,abys nastavila pravidla tak,že pereš pouze věci,které budou řádně umístěné v koši na prádlo. Co není v koši na prádlo ignoruj. Ono mu to dojde,až nebude mít co na sebe. Ty nejsi ničí služka,abys po někom sbírala jeho špínu. Navíc po dospělém chlapovi. Já bych nic nesbírala. Já jsem doma prostě rozmístila koše na prádlo a řekla,že peru pouze prádlo,které bude v koši a funguje to. Ty spony na ponožky máme doma už někdy od roku 1993a funguje to bezvadně. Prostě svlíkneš ponožky,sepneš a celé hodíš do koše s prádlem. Vypereš osušíš a,když si je oblečeš,tak si tu sponu připravíš rovnou na večer,kdy si ty použité ponožky svlékneš. Nic nemusíš párovat, nic nemusíš hledat. Já jsem lemra líná takže se celý život snažím si věci co nejvíc zjednodušovat a ty sponky mi pomáhají.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.