| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Val,
tak to jsi měkota.

Já bych to klidně koštětem shrnula ke straně a neprala bych nic, než to,co bude v koši.Pokud má pán na vyhazování peněz za zbytečné nákupy,tak má jistě i na to,aby si dal prádlo do čistírny pokud nechce využít tvé služby.
Já jsem v tomhle drsoň a doma vědí,že není radno si zahrávat. Já všem pomůžu,ale nenechám ze sebe dělat vola. Pokud chtějí prádlo vyprat,tak to ráda udělám, ruce se mi nezkrátí,ale za podmínek,které určím já. Tudíž prádlo bude v koši a vyprané,vyžehlené si zase rozeberou a uklidí.
Pokud jsem vyrozuměla,tak máte v domě oddělené prostory. Tudíž bych mu to prádlo naházela na jeho polovinu a ať se třeba s prominutím posere. Já bych neustoupila. Taky dokážu být pekelně tvrdohlavá a teroristům neustupuju.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.