| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dopředu se omlouvám za voňavé téma, ale jsem zvědavá ženská holt. Naše rodina velmi ráda turistiku a v turisticky nejvytíženějších místech ČR jako je Šumava či Krkonoše jsem si letos hodně všimla různých "sranda" cedulek, ovšem míněných zcela vážně, že v přírodě se "srnkám nes..e do obýváku". Pochopila jsem upozornění na odpadky, plasty a pokaděné pleny. Odpadkáři byli na jedné cedulce rozděleni ala upozornění na přemnožení sviní. Svině byly běžné odpadky, supersvině plastové lahve a megasupersvině byli ti, kteří odhazují podělané plenky případně se sami podělají v lese.
Přiznám se, že mě se množství toaletního papíru nedej bože vlhčených ubrousků podél cest, kde si nejlépe chcete natrhat borůvky cestou do pusy taky nelíbí ale musím na sebe prásknout, že teda nejsem typ co si ráno dojde doma a má celý den pokoj. Až do letoška jsem si myslela, že zalézt do lesa a ulevit si není takový hřích proti přírodě, že je to vlastně hnojení. Ale podle těch různých cedulí je to řazeno mezi nejhorší věci. Je lidský exkrement (chtěla jsem napsat jiné slovo ~f~) opravdu horší než ta petka?
Plkací téma

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.