| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Potrebujem sa už konečne rozhodnúť čo kde bude v kuchyni (zásuvky atd), ale ja stále nemám jasno a napadlo mi, že tu je veľa chytrých hláv pokope, tak možno dojdem k nejakému uspokojivému záveru.

Veci sa majú takto: Kuchyňa bude v jednej rovine, a tam som povodne chcela drez a varnú dosku. "Dvojobra" v podobe vstavanej chladničky a troub-y som plánovala postaviť k druhej stene (medzi nimi budú dvere do špajzu).
Postupne som však prišla k túžbe mať kuchyňu "bez obrov". Napadli mi táto (nie ideálna) možnosť:

Troubu vopchám do tej roviny hneď vedľa varnej dosky (potrebná medzera bude samozrejme dodržaná)
a chladničku s mrazničkou vyriešim tak, že kúpim samostatnú nízku vstavanú chladničku a vedľa nej by bola nízka vstavaná mraznička.
Tým by mi vznikla krásna pracovná plocha a vlastne ešte odkladacia plocha (nákup si tam položím a budem ho dávať do chladničky, kdež to ak ak budem mať "obra", tak o odkladacej ploche možem len snívať).

Objem vstavanej chladničky by bol biednych cca 150 litrov. Teraz mám 220 a niekedy ani to nestačí. Ak by som si nezvykla a nestačilo by to, tak by sa časom kúpila ešte jedna chladnička, ktorú by som vrazila do technickej miestnosti (tá bude naproti).
ALE - mám vysokého muža, synovia budú asi tiež po ňom - zdá sa - a nie je to sebectvo aby kvoli mojmu estetičnu sa oni roky skláňali dole, k chladničke? Manžel v prvej chvíli naštvane vyprskol, ale dnes už sa k tejto téme vrátil a že by si to teda skúsil aspon predstaviť... Čo inými slovami znamená, že síce mu to príde ako totálna kravina, ale z lásky ku mne by sa predsa len obetoval...

A mám to vobec po ňom chcieť...?

Alebo tam dať klasickú kombinovanú velkú chladničku a vedla nej nechať podla povodného plánu rúru, ale aby sa ten "obor" aspoň čiastočne zmenšil, tak nad vstavanou rúrou už nič nebude? V tejto kuchyni mám nad rúrou ešte mikrovlnku a nad ňou ešte skrinku, teraz by som zrušila skrinku určite a uvažujem aj o tom, že nepotrebujem mikrovlnku...
A nevyzeralo by to blbo ak by sa vedla vysokej chladničky krčila o meter nižšia "stavba" (dolná skrinka a nad ňou trouba)?

Neviem či som to napísala zrozumiteľne, 3 deti majú v tejto miestnosti ostrý nerfkový súboj...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.