| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já, asi jako jediná zde na diskuzi (necetla jsem vse), Tvého manžela chápu. Jasně, že má pocit, že mu ujizdi vlak. Tobě možná taky jednou bude ujizdet, jsi jeste mlada, treba jednou pochopíš.

Já po tretim touzim už pět nebo šest let, vše by se dalo zařídit, finance v pohodě, mam dobrou praci i vytvorenou rezervu, ale manžel už prostě nechce, je spokojený se dvěma. Byla doba, kdy jsem byla strašně nešťastná, proběhla obrovská krize, ale respektuji ho, teď už to v sobě spíš dusim pro klid svůj i rodiny. Ale dokud bude to "poslední vajicko", nepřestanu toužit.

Letošek je obzvlášť drsnej, v "naší taborove parte" jsou čtyři tehule, třetí a čtvrté děti, kde vesměs premlouvali ti muži své ženy. Holkám to strašně přeju, ale ještě víc bych to přála sobě. Nevím, jak dám příští prázdniny obklopena miminkama.

To jsem ale odbočila, sorry, holt citlive tema. Z mého pohledu by měl manžel respektovat Tebe, důvodů je až až. Ale pokud se jeho postoj k pohlavi dítěte, pomoci v domácnosti, paní na úklid (proč proboha ne??) změní, zkus se nad tím jeste jednou zamyslet.

K nazorum, co tu padly - ne, fakt si nemyslim, ze Ti manzel za par let podekuje. A kupovat stenata apod..ehm..beru to jako vtip.

Jo, a nám je 39 oběma. Zdraví ta jedná, co
Ti závidí...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.