| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nejsi jediná. Já taky dítě chci (chtěla jsem) a muž to odmítá. On má dvě, já jen jedno a strašně vím, že mi to nestačí.

Před rokem (- a půl) jsem z toho měla těžkou vztahovou krizi, fakt jsem intenzivně přemýšlela, jestli odejdu. Vyhrálo holt to, že můj muž je (jinak) skvělý a že mám vlastně strašně nekomplikovaný život. Ono v mém věku bych si našla chlapa holt jedině "taky" rozvedeného s nějakýma dětma a už by to byl život ve slepenci naše-jeho-moje, další ex-partneři atd. Takže jsem radši obětovala druhé dítě za svůj klidný život.

Ale jako svoji prohru a oběť to beru. A nejvíc mě bolí, že můj (jinak skvělý) muž odmítl uznat mou velkou potřebu a důvody, které za tou potřebou stojí.

Já, kdybych nechtěla, tak mám mnohem "silnější" argumenty než můj muž - můj zdravotní stav v minulém těhotenství, první nedonošeně a riziko opakování, nutnost totálka zas překopat svou práci ..., ale protože já chci, tak nic z toho mi nevadí a všechno jsem ochotná risknout a podstoupit.

Čili rozumové argumenty tahat do takové debaty je prostě ptákovina. Bohužel (pro nás, co dítě chceme a partner nechce) je podstatné, že ten partner nechce a proti jeho vůli to nepůjde. Zbývá se s tím smířit nebo si najít někoho jiného. Nevím, jestli jsi vůbec někdy vyslechla, co se za tím "přáním mít syna" skrývá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.