| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mandelinko, pred vic jak deseti lety jsem rusila bankovni ucet u jedne financni instituce. Vse jsem urovnala, ucty shranovala pres deset let. Po vice jak deseti letech bez problemu, jsem to vyhodila. Shodou okolnosti jsem se asi rok nato uchazela u teze financni instituce o praci. Jeste pred samotnym prijetim jsem sla na par hodin na me mozne budouci pracoviste, kde jsem se mela seznamit s prostredim a naplni prace. Pri seznamovani se s databazi jsme mezi klienty zkusili ze zvedavosti najit moje jmeno a ejhle - cerveny vykricnik, ze jim z minula dluzim asi 300 Kc! Ohradila jsem se, ze to neni mozne, tak jsme se v tom trochu vic pohrabali a v nejake uplne zastrcene kolonce pro poznamky bylo uvedeno "Doplaceno v hotovosti toho a toho dne." OK, pry to zaznamenaji do systemu spravne. Pote jsem k nim byla prijata, delali mi bezpecnostni proverku a opet jim vyjelo, ze jim ty 300 dluzim. Kdybychom se tim pred tim nahodou nezabyvali, netusila bych vubec, o co jde a mozna by to nikdo nedohledal. Doklady uz jsem nemela. Nedelam si iluze, ze jinde je to lepsi. Mam shranovat papirove doklady o ukonceni nejakeho pomerne bezneho bankovniho produktu vice jak 10 let?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.