| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jinak, já pomáhal dětem po vstupu do života z DD. Ty se dostávali do exekucí za neplacení popelnic v místě trvalého bydliště, většinou rodičů. Nezaplacení pokuty za jízdu na černo, kterou DD vyignoroval. Často mnoho let po té co tu chybu udělali.
Riziko je vždy. Dopracovat se k exekuci může kdokoliv. Mně si vychutnala česká pojišťovna, když se ji zdálo, že mám moc výhodné životní, tak mi prostě neposlala složenku. A přišel jsem o něj.
Letos podobně zafungovala ČT. Měl jsem u nich nastavené, že mi chodí meil s cenou za konsesionářké poplatky a pak je zaplatím. Letos po 8. letech nepřišel. Prý tu službu zrušily. Zaregistroval jsem to, až si o peníze navíc řekla nějaká soukromá agentura co ji to přeprodali. Ano dá se to pohlídat lépe. Ale i normální člověk prostě občas chybu udělá. Zvlášť když je pro ty společnosti výhodná a úmyslně se ji snaží vytvořit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.