| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,předem Ti chci vyjádřit soustrast.Nic špatného si neudělala.Strach je to nejhorší ,co v sobě můžeš mít.Neměj strach ,že něco zvořeš,když mám já strach ,uvědomím si ,že na vše nejsem sama,že jsem v něčích rukou a to nade mnou mě chrání.nemyslím přímo boha , ale nějakou svoji vyšší moc. Když jsem byla ve 4. m těhotenství-před 8lety,tak mně zemřela ze dne na den sestra (31let/ ,dědeček zemřel 3 dny poté protože se s tím nemohl smířit.Pro rodinu to bylo hrozný a ještě je.Ale dokážeme se smát.je nám fajn.Oni jsou pořád s námi ani nevíš jak je to pravda,není to pouhé slovo.Dědovi je ted dobře,když na něho myslíš tak je u tebe.Povídejte si o něm ,co jste spolu zažilihezkého srandovního,jak měl hezký žiivot,poplakej si pořádně a mluv a mluv.V každé rodině někomu někdo umřel,je to prostě život a je moc krásný.Já jsem se z toho prostě vymluvila skoro s každým jsem o ní mluvila a všichni jsme vzpomínali.Přeji hodně sil ,klidu a na nic nespěchej ,máš na to celý život.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.