| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hodně záleží na tom, jak si to srovná v hlavě a jestli se nezamiluje. Pokud ho bude brát jen jako chlapa na skvělý sex - pokud takový skutečně bude, pak ok. Nevěřím ale tomu že pokud jí s ním bude fajn, bude jí stačit jen ten sex. A že vím o čem mluvím - já jsem vdaná, on je ženatý. Známe se velmi velmi dlouho, vždy šlo jen o sex, o skvělý sex který doma nemám a nic na tom nezměním - neymslím, že doma nemám sex, mám, ale sex s manželem se li tak nelíbí a vylepšit to prostě nejde - snažili jsme se hodně, nejde to ale. Milence jsem dříve brala jen jako milence a nebyl s tím problém, vždy jsme se chvíli vídali, pak dobu ne a tak pořád dokola. Jednou se stalo že jsme se oba do sebe zamilovali a bylo vše v háji. Tohle štěstí nebylo. Pak jsem si to ale v hlavě dokázala srovnat a dnes jsem ve vázi že se těím pouze z chvilek kdy jsme spolu a je mi úplně jedno jestli se uvidíme 1x týdn+ nebo 1x měsíčně, to že má přijet a pak zavolá že se něco přihodila a přijet nemůže - dneska tedy můžu říct že jsem štastná že s někým dokážu zažít skvělý sex, povídáí, večeři a nic dalšího prostě neřeším. Takže je to prostě o nastavení priorit a všeho dalšího.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.