| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem typ, co má hromadu zájmů, u jedné věci vydržím jen omezenou dobu, pak se přesouvám k další, k řadě z nich se ale po nějaké době, klidně i po letech, zase vracím. Jen pár věcí se mě drží stabilně, ale intenzita věnování se jim je různá. V něčem se zlepšuju, jinde začínám prakticky pokaždé od začátku. Jsou mezi nima věci, na který mám taky talent, ale víc se vlastně věnuju jen jedné z nich, a i tam jsem daleko za hranicema, kterých bych byla schopná dosáhnout, kdybych se na to soustředila. Jenže mně to za to nestojí. Jsem na úrovní, která je pro mě víceméně dostačující, občas se posunu pro radost (ale bez stálého tréninku se to zase postupně vytrácí), ale jinak mi to nestojí za to, abych se vzdávala ostatních věcí. Mně prostě vyhovuje ten široký záběr, i když hlouběji do toho většinu neproniknu.
Netlač dceru do něčeho, co jí není vlastní, jen proto, že ty to máš hozený jinak. Já se u dětí hodně snažím nalézat tu jejich cestu, bez ohledu na to, jaká je moje. Mají jiný naturel ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.