| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mne maminka na nic "nedlala" protoze to bylo zcela mimo jeji financni moznosti. Akorat jsme chodili ja a muj bratranec na piano asi rok, ale to bylo jedine proto, ze nasim maminkam bylo lito ty staricky slecny, ktera nemela narok na duchod a zivila se "vyukou" hrani na klavr (= pospavala a posleze dostala nakou korunku a chleba s maslem a caj) Ale maminka sama umela a delala plno veci, ktery jsem se od ni naucila, protoze se mi to libilo a bavilo mne to. Po otvi akad.maliri jsem zdedala krome nadani i zbytky ruznych barev a jineho materialu, tak jsem malovala (to mi zustalo). Ruzny veci jsem zacala nejak organizovane delat kolem 18. Nekolik jazyku, veslovat, "kulturistiku" (=to byly zacatky aerobiku a s cinkama), hodiny zpevu (a kdyz mi dosly penize, tak do sboru) a na LS malovat. Nasla jsem si to sama a travila tim dost casu. Ted se mi to hodi a umim toho plno natolik, ze za to dostavam i placeno…...
Deti jsem prihlasila na par ruznych veci, aby si vyzkouseli, jestli je neco bude bavit vic. Kluk hral leta fotbal, protoze chtel, 2 z holek taky, jedna basket. Vsichni meli bud piano nebo kytaru, holky chodily celou skolu, protoze chtely, prostredni i cele gymnazium. Kluka to nebavilo po pul roce. Holky chodily i do sboru, dve z nich chodi jeste dneska. Zrejme to maji po mne - nasly si plno veci sami, kdyz uz byli z domu.

On si clovek najde prilezitostne obvykle sam neco, co ho pritahuje, a nic nemusi delat na nejaky "zavodni" urovni. Hlavne, ze ho to bavi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.