| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Puberťák by si chtěl vyzkoušet střelbu z opravdové zbraně. Zkusil střílet u prarodičů se vzduchovkou a bavilo ho to. Přikláním se k tomu mu vyhovět, mám kamaráda, který je dlouholetý člen sportovní střeleckého oddílu a dělá i instruktora, na bezpečnost dbá. Zároveň ale pozoruji dost negativních názorů od jiných kamarádů ve svém okolí na sportovní střelbu, zdá se mi, že něco takového je v lepším případě dneska "out," v horším i potencionálně nebezpečné.

Ale je možné, že moje bublina je malá, tak se ze zvědavosti ptám tady. Nechali byste starší dítě si zastřílet pod dohledem instruktora? Potěšilo by vás, kdybyste vy samy dostaly takový zážitek jako dárek? Nebo si naopak myslíte, že je to nebezpečné a mělo by se to ještě více omezovat? Vadilo by vám, kdyby to měl jako koníček váš partner?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.