| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Promiň, v minulosti jsem žádné slohy o mamince tvého muže nečetla. Takže vycházím jen z toho, co tady čtu a bojím se. Bojím se, že můj syn dospěje a najde si slečnu. Tu si vezme a díky společnému životu s ní se změní jeho životní hodnoty. Bude mě jezdit navštívit jen v rámci velkých rodinných srazů 3x ročně. Budu se (oprávněně) cítit odstrčená, osamocená.

Je mi cca 50 let. Moji rodiče jsou přes 70 let. Fyzicky a hlavně psychicky bohužel dost opotřebovaní. Na spoustu věcí mají zcela odlišné názory, než já. Ač se vzájemně snažíme vyhýbat střetům, velmi (ale opravdu velmi) často vznikají. Přesto jsou to moji rodiče. 18 let jsem s nimi žila ve společné domácnosti, 24 let mě živili, šatili... Za mnohé jsem jim vděčná. Takže ač je s nimi teď život velmi náročný, neodkopnu je. Na úkor pohodlí mé základní rodiny (muž, syn) se jim věnuju. Vídáme se 3-4x do měsíce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.