| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Li, jelikož je moje tchyně taky "dáreček" tak Alixu chápu. Věřte tomu, že není tchyně jako tchyně. Moje je sobecká, neustále vyžadující pozornost, má potřebu, aby se všechno točilo kolem ní. Dokáže být extrémně nepříjemná, když tomu tak není. Ani nezmiňuji její pomlouvání, paranoiu, závist a škodolibost. Já jsem hodně snášenlivý tvor, dokážu být přizpůsobivá, dokážu se omezit, když je potřeba, nemám potřebu si prosazovat svou. Obecně vzato, jsem nekonfliktní tvor, ale ji mám po dvou dnech chuť zabít. U ní jsem poznala, že opravdu existují lidi, co dokáží svého partnera vyprovokovat až k násilí. Navzdory svý tuposti vždycky dokázala s neomylným instinktem tít do živého a odhalit bolavé místo a pořádně si v něm porejpat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.