| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já nějak nemám potřebu se nějak nechat chválit, nebo nechat kvůli něčemu obdivovat...ale když bych měla odpovědět, tak mi občas lidi říkají, že obdivují to, že jsem srovnaná se sebou i s věcmi kolem sebe, že si ve všem dokážu najít něco pozitivního a ze všeho se hned nehroutím, že si vždycky nějak poradím...nevím, jestli to tak je, ale je fakt, že jsem sama se sebou spokojená, i s věcmi jak běží kolem mě...někdy se něco daří líp, někdy tolik ne, ale jsem založením něco jako realistický optimista, takže vždycky věřím, že věci dopadnou nejlíp, jak můžou...a podle toho se pak zařídím...v práci mi zákazníci říkají, že jim vždycky dobře poradím a že mám vždycky dobrou náladu...manžel se synem mě chválí, že vždycky dobře vyberu místo dovolené, výlety apod...v tom jsem myslím docela dobrá a baví mě to... takže asi tak, no...:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.