| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"...já si upřímně nedovedu představit,co by mi musela moje tchýně provést,abychom ji s mužem takhle odstřihli..."

Ono sa moze stat ze nejde o chyby ale o cielenu snahu ociernovat, znevazovat, spochybnovat... pred tebou partnera ale aj inych ludi, zasievat pochybnosti o ich konani a potom to vyuzivat na citove vydieranie. Vzdy nejaka poznamka, nejaka fabulacia, pripomienka niecoho neprijemneho...s tym najlepsim umyslom samozrejme, lebo chce len dobre. To by si musela zazit. Najlepsia vec co som mohla urobit bolo odstahovat sana opacny koniec republiky (nie ona bola dovod ale praca). Az potom som pochopila ako sa mi dobre dycha ked s nou nemam tak casty kontakt. A to islo o moju mamu.

Svokra nie je ziadne zlaticko a rozpravkova babicka ale po 25 rokoch je to zena ktoru mam rada a ktoru respektujem a rada s nou travim cas. Bezne chodime spolu na dovolenky kedze byvame daleko tak aby sme my aj nase deti nestratili blizky kontakt. A stravime u nich vzdy aj tyzden pripadneoni u nas k obojstrannej spokojnosti. A je to prijemne, neobmedzujuce, a vyslovene sa na to tesim...a to som si zo zaciatku myslela ze je nic moc (aj pod vplyvom mojej mamy).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.