| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"A to "zasklívání", že tu bylo období normalizace, to se mi nelíbí vůbec. Čtou to tu mladí lidé, kteří to nezažili, opravdu z toho můžou mít dojem, že tu žilo 10M neschopných a tupých lidí, když to tedy nebylo systémem, a přesto to tu vypadalo tak, jak to vypadalo. "

No jedna otazka - kde a jak zasklivam nejake obdobi normalizace?
Popsala jsem celkem nekolikrat v ruznych prispevcich, ze bez ohledu na muj "tridni puvod" a ruzne problemy jsem ruzny veci delala a pres presvedcovani lidi kolem mne uz tehda, ze "to" nejde, to slo. Taky jsem mohla sedet na zadku a spokojit se s tim, co se mne reklo - ze to nejde. Ze nic nejde. To, co mi nekdo tvrdi, ze to nejde, si vyzkousim jestli je to fakt nebo ne. A to muze delat kazdej. Kdyz to nejde napoprve, tak zkouset dal. Samozrejme je jednodussi nic nezkouset a nadavat na cokoli, ze "nemam moznost".

A jestlize si z tehle odpovedi vyvozujete, ze nekde zije "10M neschopných a tupých lidí, když to tedy nebylo systémem, a přesto to tu vypadalo tak, jak to vypadalo. " - s tim nic nenadelam.

O mou schopnost se vyjadrovat cesky si obavy nijak delat nemusite. S cestinou (a jinymi jazyky) jsem na tom rozhodne nejmit stejne vyborne, jako (cast) prispevovatelu tady.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.