| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nordico, opet - pouziju tve frazicky "pletes si pojmy s dojmy". Co jako mas na mysli, ze mne pohorsilo? (=recnicka otazka, nesmysl).

V tvych prispevcich mne nepohorsuje nic. Kdyz nejsi schopna pochopit rozdil mezi tvym "skatulkovanim" a tim, ze popisuju SVOU situaci na rozdil od tve, tak nic nenadelam (a abys nebyla opet na omylu - mne je to srdecne jedno). Opet prekrouceni toho, co jsem uplne jasne napsala. Doporucuju zacit s tou sebereflexi u sebe.

Mne proste nikdy nikdo nezivil, uzivila jsem se vzdycky sama. Financne jsme se vzdycky v rodine podileli spolecne. Jak jsi to mela ty je UPLNE MIMO toho, co pisu. Popisuju (opet, aby ti to neuniklo) SVOU situaci, tak, jak bylo pozadovano.

Vsechny deti maji vysoke vzdelani - hlavne svou zasluhou, diky svym schopnostem a diky zdejsim moznostem. Vy jste to meli jinak - no a? Jak jsi to mela ty, tak jsi to mela. My to mame takhle.

Kdyz uz jsi to sem tak mile hodila: KROME vyuky jazyku =svedstiny anglictiny aj. - jsem pracovala a porad pracuju (a dost casto soucasne) v ruznych profesich, protoze mne to bavi a protoze je porad zajem o me "sluzby", takze "omyl" (mohla bych to nazvat jinak, ale neni to ma uroven), Nordico. Mam k tomu i patricne vzdelani, a proto porad jeste pracovni nabidky, protoze to ruzne organizace potrebujou a oceni.


Jinak - pokud sem uvedes nejakou informaci o nejake praci "pod penzi" a o nemoznosti vyhodit ucitelky, tak bys si tu informaci mela nejdriv overit - jestli se to zaklada na pravde. On by totiz zdejsi ctenar mohl nabyt ruznych dojmu na zaklade nespravnych informaci, ze.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.