| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Říkala mi očařka, že to sundávání brýlí na dálku je jen takový psychologický klam, že oko takhle ve skutečnosti nepracuje. Pravda ale je, že to většina lidí vyhodnocuje jako funkční řešení (já taky). Tak nevím ~d~

Celkově mi přijdou brýle na čtení naprd, pořád je mít po ruce, ale ne na očích, tak jsem ráda, že je zatím úplně nutně nepotřebuju, ale děsím se toho, až to bude aktuální. Ještě když hodně lidí říká, jak se jim s multifokálními brýlemi těžko sžívá ~:(
Nikdy jsem nepřišla na chuť čočkám, pořád mám radši brýle, ale v případě nouze bych si na ně asi zvykla, tak jsem si říkala, že nosit čočky na dálku a k tomu mít brýle na čtení bude asi nejjednodušší nejpraktičtější varianta.
Jaké máte zkušenosti s těmi multif. čočkami?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.