| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Susu, to ale není úplně pravda. Samozřejmě to nevyřeší třeba padání polystyrenu kolem domu a to, že máš vše po....é od ptáků, ale věř tomu, že přestal obtěžovat pohledem svým a všech jeho návštěv, které opravdu nasísali přes plot... prostě vyhneš se denní konfrontaci s nimi. Věř nebo ne, plot naše vztahy výrazně vylepšil - nevidíme se, je nám oběma líp.
I když ty tvrdíš, že žádné soukromí nepotřebuješ, tak s malým pozemkem a ještě nemít žádné soukromí to fakt každý nedá. Teď se můžu jít ven nadýchat klidně v noční košili a nezírá na mě soused nad plotem nebo přes plot... Raději budu žít obehnaná zelení z rostlin než denně poslouchat jak soused komentuje, co děláš... Debil, debilem často zůstane, to máš pravdu, ale když máš plot, tak mi sem nelezou jejich děti, neleze mi sem on... Nezažila jsi lidi, kteří si klidně přistaví k plotu žebřík a vlezou si k Tobě na pozemek pro co potřebují. Nezažila jsi lidi, kteří si před Tvým domem uváží o něco draka, a pak bez jakékoliv informace si přirazí na Tvůj dům žebřík a jdou si odmotat z Tvojí antény draka... Já jsem opravdu takové lidi dřív nepoznala, proto jsme počáteční plot dost podcenili. Mezi námi a spřátelenými sousedy máme u posezení zeď, kterou si v projektu prosadili oni - dnes si říkám vědět to, co vím, dnes, měli bychom tu zeď i z druhé strany a rovnou v projektu jako oni a rovnou pořádný plot, který jsme stavěli až dodatečně, čili se nám to fakt hodně vyplatilo, po 2 letech jsme stavěli nový a výrazně dražší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.