| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nádobí nepatřící do myčky se občas zničí. Sklenice se zakalí, hliník zčerná, plast se zkrabatí..... Ale často se nestane nic.
Do myčky dávám hodně znečištěné nádobí, nepředmývám, akorát zbytky setřu papírovou utěrkou.
Nádobí, co se nevejde dávám stranou a čeká až se domyje mycí cyklus, je nás hodně a hodně se vaří, pouštím několik myček za den.
Používám jarové tablety vyhovují mi, přidávám aj leštidlo, bez něj se dělají na sklenicí zaschlé kapičky.

Bosch máme jako druhou myčku v domě, abych nemusela lítat s nádobím ze stodoly do kuchyně. A já se s ní nějak nesžila, hned při prvním mytí mi zničila sklenice (matný povlak), které se před tím myly v myčce normálně a ani kvalita umytí my nepřijde moc dobrá. Doslova mě drtí nějaké čidlo, které zastaví mytí, pokud je ve filtru zrníčko od citronu. Nakonec více špinavé nádobí nandám do koše a umyju ho v druhé myčce v kuchyni a u sklenic a hrnků si hlídám citronový zrníčka.~q~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.