| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chápu tě, že se trápíš. Říct mi syn, že neumím vychovávat, tak se dozví něco, co by si za rámeček fakt nedal. Myslím, že jsem dost trpělivá matka, ale jestli jsem na něco háklivá, tak je to kritika od "cucáků", který ještě ví houby o životě, nic neumí, nic ještě nedokázali, jsou plně závislí na jiných (hlavně rodičích), ale sebevědomí maj až na půdu a myslej si, že všechno ví a umí nejlíp.

Co se tanečních týče, tak bych trvala na tom, aby tam chodil a pokud ne, tak aby propadnuté lekce zaplatil. Buď si vydělá na brigádě, neb bych mu zkrouhla kapesné, podle toho jak to máte. Vyhazovat peníze oknem si může dovolit, až si je vydělá, to bych fakt netrpěla. Jenže až si je vydělá, tak k nim pravděpodobně bude mít i jiný vztah, ale zatím z cizího krev neteče, že.

Důsledně se snažím, aby si syn vážil lidské práce a usilí a i přesto má taky občas úlety, taky občas má pocit, že rodiče jsou tu od toho aby plnili každý rozmar svým bobánkům. Je to těžký. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.