| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nemysli si, že jsem se neptala. Nevěděl konkrétně... Prostě můj názor je, že mu to bylo tlučeno celý víkend do hlavy. Jak to otec s oblibou dělá.
Ohledně tý práce jsem mu to taky říkala. Sice nemám tolik peněz, ale jsem každý den +- v 16h doma a věnuju se jim, otec jezdí domu večer, někdy ani nepřijede. (tak to aspoň bývalo za nás).
O těch penězích to vadí jak mě, tak i synovi. Mrzí ho to. A pak to "odnášim" já.
Včera toho měl prostě plnou hlavu..... dnes mi volal, omluvil se. Ještě si doma promluvíme, zkoušim to, ale někdy se prostě zabejčí a nemluví, no. Prostě jsem se potřebovala někomu svěřit a znát i jiné názory. Děkuji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.