| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nevím, proč by dítě muselo mít "stejnou životní úroveň jako rodiče" - když to vztáhnu na ty hmotné věci, tak např. sobě občas "dopřeju" věci nové, drahé (např. vybavení na lyže) pže je budu mít "nafurt". Děti dostávaly lyžáky ze sekáče, pže jim vydrží jednu sezónu a pak z nich vyrostou... Podobně si myslím, že třeba šestileté dítě může jít klidně s babičkou na hřiště, zatímco ostatní dospělí půjdou na konzert gregoriánského chorálu.
A nevidím nic špatného na tom, když si dítě přivydělá na nějaké extrašpeky. Já jsem si za totáče o prázdninách přivydělávala na "pravé džíny" - naši mi oblečení kupovali, ale tohle by fakt byla díra do rozpočtu... dnešní dítě - když se mu nelíbí nějaký běžný telefon, tak ať si na iPhona vydělá... byla bych ochotná poskytnout třeba částku, kterou bych dala za ten normální telefon, ale ať si na nadstandard vydělá (zvlášť když teda iPhone považuju za vyhazování peněz).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.