| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dýha reagovala na můj příspěvek a psala, že můj manžel má pravdu, že dělání všechny smutky zahání. Na mě to nějak jaksi nefunguje.
Věřím, že to může fungovat v případech, kdy je žena doma, manžel má dost peněz a si nenajde nic čím by vyplnila čas, tak pak ano, pak může být "lékem" jít normálně do práce, do kolektivu a pracovat.
Ale v situaci, kdy nevím, kolem čeho skákat dřív, to může být další hřebíček do rakve.
Mamka bere antidepresiva před námi se tváří celkem hrdině, hodně odpočívá, ale funguje, když má sílu, tak něco udělá, což je na jednu stranu povzbudivé, že ještě úplně nerezignovala, na druhou stranu, těžko říct, co se jí asi opravdu honí v hlavě, když je pod práškama. Táta je s ní doma. Člověk je vždycky strašně chytrej, dokud se do té situace nedostane sám. Chtěla bych být oporou, ale nevím jak. Mamka o tom mluvit nechce, chce se bavit o normálních věcech, prkotinách, tak jako by se nic nedělo. Do toho přijde manžel s tím, že by se oni měli zajímat co která pojišťovna proplácí jestli to ví. To mě fakt nadzdvihlo, odmítla jsem mamce volat a říkat jí, co by měli dělat a manžel na to, že on se narozdíl ode mě snaží skutečně pomoct. To mě taky rozsekalo, celou noc nespím a přemýšlím, co bych měla dělat, že to přece takhle nechat nemůžu. Ale nemyslím si, že je správným řešením debata o nejlevnějším řešení a přesvědčovat rodiče, aby ještě ke všem starostem běhali po úřadech. Nedůležitější jsou přece teď úplně jiné věci... Ona zvládá psychicky skvěle. Narozdíl od tety, kterou jsme v září pochovali. To je snad nějaký prokletí u nás. Omluva Alžbětě za plevelení. ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.