| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Source,

1) Cimbur je lékařka, takže si myslím, že bude vědět, o čem mluví, víc než ty laik
2) dlouhodobé stavy duševní nepohody nejsou v pořádku, ten člověk se jimi trápí, a i pokud by to nebyla deprese, tak co by zkazil návštěvou odborníka (podobně jako když Tě něco bolí, tak zajdeš k doktorovi bez ohledu na to, co on Ti pak diagnostikuje)

a v neposlední řadě:

3) myslím, že řada rad ve smyslu "leč to prací, AD jsou fuj" není jen mimo, ale je vyloženě škodlivá a těm holkám může velice ublížit, protože si budou ještě víc vyčítat, že "si s tím nedokážou poradit samy".

Z tohoto pohledu je mi úplně jedno, že ti říkám na rovinu, že radíš blbosti, protože to, že ty se na internetu urazíš, je mi úplně fuk, kdežto ty holky, pokud nevyhledaj odbornou pomoc, by z toho mohly mít velkou polízanici, a to mi, ač se tu známe jen virtuálně, jedno není.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.