| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat, Jestli mě jedno z mých dětí mělo od mala opravdu jen pro sebe, je to ona. Je o čtyři roky mladší, než její bratr, který od dvou let chodil na den v týdnu do jeslí, předtím byl vždy dva dny v týdnu jen s tatínkem, abych mohla chodit pracovat, nebyl kojený atd., chodil do školky, takže jsem byla jen s ní. Dcera byla zdatná manipulátorka už od mimina, vyvzdorovala si kojení, které jsem já nechtěla, ale ona by raději zdechla hlady, než by si vzala flašku, pak na mně visela do dvou let téměř nepřetržitě. Jakmile jsem se vzálila dál než na pět centimetrů, měla problém. Pořád jsem jí nosila v šátku, spala s námi v posteli, do školky šla bez větších potíží ve 3,5 letech. Ano, teď je samostatná, nemá problém cokoli vyřídit, zařídit, odjet někam sama atd., ale jestli mám v něčem čisté svědomí, tak v tom, že jsem se jí věnovala opravdu nadstandardně, rozhodně víc, než jsem plánovala. Proto mi právě vadí, když se zrovna ona tváří, že ona je ten chudák. Ale vím odkud to má, měla to po kom podědit, možná proto mi to vadí ještě o to víc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.