| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

libiku ne pasivní, aktivní. Ale je to jen takové to kamarádské podrážení nohou za běhu - jeden zkouší, jaký má druhý postřeh, druhý mu to vrací... prostě pošťuchování. To všem neznamená, že si přitom jeden nemůže slušně rozbít tlamu. Ovšem ten úkon samotný - tedy podražení nohou, agrese je. Pouze daná souvislost z toho dělá nevinný žertík. Pokud tím dítko chce matku rozveselit a vytrhnout z pracovní šedi, ok. Pokud tím dává najevo pocit, že je matka poněkud nablblá, tak to ok není a skutečně bych to jako nepříjemný útok brala. Jsem ovšem velká netýkavka, dotkne se mě cokoli a děti to vědí, takže "jen tak" to nepoužívají. Jen dcera občas v upřímném vzteku ano (odpovídá ironicky, sarkasticky), ale tam zas já chápu, že si tak ulevuje. Jako některé nicky zde. Je to defacto sebeobrana. Naštěstí je dcera vytočená cca jednou ročně, takže to k uzoufání není ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.