| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Diva Baro,

já důsledná jsem, ale stejně jsme se nedopracovali k tomu,a by dítě udělalo každý den, co udělat má. A není toho zas tak moc, v podstatě jde jen o přípravu do školy a k tomu tak 1 úkol denně, časově náročný podle toho, jestli má odpoledku nebo nějaký kroužek. Když má volno, tak třeba vyluxování 1! místnosti, když má školu nebo kroužek, tak třeba pověsit prádlo nebo vyklidit myčku.

A přesto to každý den musím připomínat a kontrolovat. Je mu 11 a když mu řeknu, co má jít udělat, tak to udělá a většinou bez keců a ksichtů. Ale není to tak, že bych přišla domů a vše bylo hotovo a mohla být pohodička. buď mu chybí dú nebo neudělá, co jsem řekla nebo se válí bunda na zemi v předsíni apod.

ty úkoly, které jsou pro každý den jiné, píšu.

Když se víckrát opakuje, že to fláká, tak nastoupí opatření - musí vstát dřív ráno a dodělat to nebo má zákaz mobilu a pc. Tak měsíc se snaží, ale pak zase postupně polevuje, až to vyvrcholí opětovným opatřením z mé strany. A mezi tím je to samozřejmě otrava pro mě i pro něj, když každý den, když přijdu z práce, musím řešit stále se opakující kraviny typu bunda na zemi, šlupky na stole, chybějící pravítko na geometrii, neutřený prach apod.

Tak co s tím?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.