| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Cizinko, v Norsku platí alimenty stát a posléze je vymáhá na neplatícím rodiči? Tak o tom se tu už nejméně 10 let diskutuje a stát prý je schopen vymoci jen cca 8% dlužné částky. Já bojovala o dlužné alimenty docela dlouho, protože ex je neplatil z principu, jen kvůli tomu, že jsem si dovolila se s ním rozvést. O dalších schválnostech jako o fyzickém násilí, vykrádání bytu, soudním vystěhování apod. už nemá cenu psát, už je to xx let pryč. Na soud nemělo cenu se obracet, jednak to trvalo hrozně dlouho, za druhé mi to soudce nevěřil a otevřeně se stavěl proti mně. Nejvíc mně naštval, když napsal, že otec dítěte nemůže platit alimenty, protože má nárok na kulturní vyžití, což v jeho případě představuje návštěvu místního pohostinství. To mi teda zvedlo adrenalin a řádila jsem na soudu jako furie. Protože mne tím neskutečně ponížil a urazil. Kdyby mi otevřeně plivnul do ksichtu, bylo by to stejné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.