| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na Silvestr se lze podívat z různých úhlů. Buď jsem naštvaná, že jsem zas o rok blíž k hrobu, nebo spokojená, že jsem se posledního dne v roce dožila. Osobně mám Silvestr ve škatulce pod dnem, kdy nic nemusím a dělám jen to, co chci. A protože během roku chodím spát kolem druhé ranní, je zrovna tento den výbornou příležitostí ke změně. Beru to tak, že většina lidí během celého roku neponocuje a udělají si změnu. Já mám taky změnu - uléhám kolem 22 hodiny, tedy o 4 hodiny dřív, než jindy. Oslavu si každoročně užívám den před Silvestrem, v den manželových narozenin. To kmitám, připravuju pohoštění pro cca 15 osob, pak všechno uklidím a tím pro mne ten rok zhasnul. Teď třeba ležím od rána v posteli a čtu si. 2x jsem navštívila kuchyň, abych v duchu konstatovala, že včerejší myčku nikdo nevyklidil, další špinavé nádobí se hromadí kam se jen podíváš a uvařeno nic není.... Je mi to jedno. Dopřeju všem členům naší domácnosti oslavu podle jejich gusta.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.