| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

My se často přeme s manželem o to, jaká je optimální doba návštěvy. Jejich rodina je zvyklá na dlouhé návštěvy...přijdou třeba dopoledne, odejdou večer, běžné u nich je dívat se na návštěvě na TV, což já nesnáším. Já jsem zvyklá ze své rodiny na návštěvy kratší...mně osobně příjde jako hraniční tak dvě hodinky, to už se ošívám, dívám na hodinky a také většinou odcházím, pokud se nejedná zrovna o nějakou bujarou párty, ale takovou klasickou návštěvu přátel. Pro mě je optimální tak hodinka, hodinka a půl. Manžel to nemůže pochopit. On se také na rozdíl ode mě na návštěvy vyloženě cpe, chodí rád, využívá každého pozvání, já takový návštěvní typ nejsem. Myslím, že je to hodně dáno zvyklostmi v rodině, kde člověk vyrůstal...tam se to nastaví.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.