| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

řídím dvacet let, nikdy jsem se nijak nebála, ale takový ten přirozený respekt, ten tam byl vždy. Loni, po jednom obzvlášť urputném sněžení na dálnici jsem jela z práce, nejela jsem 20 km/h jako ostatní, ale asi 40 km/h, takže jsem předjela špunt aut mířících z jednoho města do toho mého a vlastně si jela sama po prázdné dálnici. Podmínky byly opravdu špatné. Z vedlejší cesty najížděl kamion. Už nesněžilo, takže mě musel vidět. Nečekala jsem to, ale normálně a drze mi tam vjel (nečekala bych to tak úplně ani v létě, ale nebylo by to za sucha nic, co by se nedalo zvládnout). Měla jsem na výběr, buď do něho vrazit nebo to strhnout do levého pruhu. Prudký pohyb a už jsem se točila. Do teď nechápu, jak se mi z těch hodin podařilo udělat řízený smyk (no, vlastně manžel mě roky bral v čerstvém sněhu smykovat na parkoviště, asi mi něco v hlavě zůstalo). Dopadlo to tak, že jsem pomaličku najela do svodidel, ale nic se nestalo, praskal mi lišta na kufru a světlo. Za mnou jela policie, ti, jak mě viděli se točit, pustili světla a zastavili dálnici za mnou, takže jsem nikoho nesmetla a prakticky se nic nestalo. Až na to, že jsem byla tedy dost otřesená. Když se mě ten policajt ptal, jestli jsem v pořádku, tak jsem mu říkala, že mě ten kamion doslova ohrozil na životě a kdyby za mnou byly auta, tak je smetu všechny, tak mi řekl, že to neviděl, že mě viděl, až jsem se točila. A pochválil mě, jak jsem to zvládla. Doteď jsem na sebe naštvaná, že jsem se nechala tak odbýt, protože to polské hova*o si tohle mělo zodpovídat ...
No a já sice můžu mluvit sama za sebe a být opatrná, ale co udělá ten druhý, to nikdy neodhadnu, takže každé větší sněžení vyhlížím s obavami ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.