| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rada bych jezdila “předpisově”, ale ne vždy to jde: značení bohužel ne vždy odpovídá realitě a hlavně kvalitě silnice a taky vodorovného značení (pruhy, krajnice). Mluvím konkretne o svém okolí na pomezí Středočeského a Libereckého kraje, a to v aktuálním čase. Je rano i odpo tma, když chybí vyznačena krajnice (nebo tu silnici neprotahují) a nejsou ani patniky a v nebezpečných zatáčkách šipky či svodidla... jedu zkratka pomaleji. Ve městě na okraji široké silnice a místo, v centru úzké a provoz - preci nepojedu na obou stejně rychle. Třicítku do centra nedají, bo by rezidenti rvali, ze to zdrzuje, ale 50 je tam z meho pohledu hazard. U sjezdu / nájezdu na dálnici a ctyrsmerném křížení nechají 90, protože je to mimo obec, ze se tam ale skoro nedá vjet, poněvadž po rovince to svistí ti, co jim je 90 málo. Na dálnici (10) je v pravém pruhu tolik děr, ze 130 tam jet je hazard. Sjezdy a nájezdy nejsou značeny stejně (dostatečný predstih - 2km, 500m a v odbočce), velikost cedulí, délky nájezdu / sjezdu.... Vadí mi to moc. Radši se spoléhat na svůj úsudek, než ze tam Někdo (bůhví kdo, kdy a proč - čí to byla lobby) dal tu či onu značku. Pro me to tedy známená skoro vždy pomaleji než je číslo nanejake ceduli, at si trhem nohou ten, koho to zdržuje. A ze musim předvídat o zatáčku dopředu mi dobre radil už můj táta. Dárců orgánů je mako, ale já se mezi ne zaradit nechci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.