| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak "snižovat se" bych v tomto kontextu nepoužila, ale OBTĚŽOVAT za určitejch okolností jo.

Samozřejmě že spoustu věcí člověk pro toho druhýho udělá RÁD a o obtěžování se nejedná, ale pokud by dejme tomu manžel po vás vyžadoval každodenní vaření teplejch večeří a úprk domů z vánočního večírku, abyste mu předložily večeři, protože sám si neumí ani namazat chleba, tak opravdu byste to nepovažovaly za OBTĚŽOVÁNÍ (přestože nemám problém uvěřit, že vaření teplých večeří někdo provozuje zcela dobrovolně a je to pro něj jeden z jeho jazyků lásky)?

Nejde o ten sám fakt, že vařím teplý večeře, ale o to, že v určitém kontextu to může být fajn a těšit mě to, a v jiným zase obtěžovat a otravovat.

(a teď mi předpokládám někdo napíše, že přece na vaření teplejch večeří není nic špatnýho a proč jsem toho takovej nepřítel ~t~)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.