| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zase vkládám další téma...v naději, že mi pomůže vhled ostatních, stejně jako v předchozím případě (přístup rodiny). A děkuju předem.
Jsem na nové prac. pozici u stejného zaměstnavatele, nabídku jsem dostala před rokem, v době, kdy se muž začal léčit, zvládala jsem práci starou (předání, zaučení), novou (školení, semináře), cesty s mužem a za mužem do nemocnice 90 km, chemoterapie, domácnost, dceru a její hrůzu s tím, co bude a nebude..., nemocné rodiče... Těžko, s jazykem na vestě, ale zvládala...
Po pohřbu jsem byla v práci asi 3 měsíce, pak 2 doma na neschopence (už to nešlo, AD užívám stále), teď jsem zase v práci 3. měsíc.
Nejsem schopna pracovat, neumím to popsat. Prostě sedím, hledím, pláču... Práci jsem změnit chtěla, dlouho, vystudovala jsem... Teď nějak nevím. Možná je to jen stále ještě doznívání toho obrovského stresu (ale jak dlouho mi to bude zaměstnavatel tolerovat? Netuším. Zatím se jakoby nic neděje...)
Byla jsem zvyklá makat na 120 %, čím víc jsem toho udělala, tím víc jsem měla energie... každý zdolaný úkol byl hnacím motorem pro další činnost.... Byla jsem jak motorová myš... Teď zvládám sotva základní věci doma (něco uvařím, vyperu, trochu poklidím...), nejlíp je mi v posteli pod dekou, se psem v náručí... Večer si říkám, jak by bylo fajn ráno nic nemuset... Všechno mi trvá xkrát delší dobu než dřív...
Nevím, co dál... Mám zůstat znovu doma? Pomůže to něčemu? Už teď mám pocit, že na mě kolegové soucitně pohlížejí jako na tu, co "se léčí"... Nebo zkusit najít něco úplně jiného a jinde? Ale kdo mě v mém aktuálním stavu zaměstná?? Peníze potřebujeme a tady jsou na lokální poměry slušné.
Už mě napadlo i to, že podvědomě tu práci "viním" z toho, že na její úkor jsem se nevěnovala víc manželovi (byť objektivně vím, že jsem se snažila, co to šlo)...
Příští týden mám schůzku s novou terapeutkou, fakt se snažím, ale mám pocit, že jsem pořád stejně marná... A bojím se, že se mi síly už nikdy neobnoví...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.