| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý večer,
třeba nakoukne někdo, kdo má osobní zkušenosti. Jsem zoufalá. Babička 82 let, obrovsky důležitý člověk v mém životě. Doteď byla doma, téměř nechodila, ale dalo se to nějak zvládat. Mám celkem náročnou práci, je hodně o cestování, prakticky nikdy nevím, kdy budu doma. Babička měla minulý týden rozsáhlou mozkovou příhodu. Je na neurologii, má ochrnutou levou část tváře, levou ruku a pravou nohu, krmí ji nosem, má pleny a cévku z močového měchýře. Nicméně se probrala a poznává nás, snaží se s námi komunikovat. Včera mi lékařka narovinu řekla, že někdy v průběhu příštího týdne si buď babičku vezmeme domů (péče 24/7), nebo zařízení následné péče. A já zažívám šílená muka. Jak jste takovou situaci řešili/y? Je mi 35 a musela bych nechat dobré práce, studia, přestěhovat se...Nechci, aby byla v LDN, kde si jí téměř nikdo nevšimne. Neřeším peníze, ráda bych zaplatila (kdyby mě chtěl někdo napadnout, že z babiččina důchodu...tak ne, důchod jí nosila pošťačka, takže se k němu nedostanu) za kvalitnější péči, ona vnímá, komunikuje...Prosím, poradí někdo???

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.